Регион
 • 10

  14

  2015
img

 

Все менше днів залишається до дня голосування. 25 жовтня громади вирішуватимуть – хто визначатиме їх шлях до подальшого розвитку на найближчі 4 роки. Хто стане керманичем в місті, хто буде представляти інтереси громадян і області чи районі. Хтось скаже – я зовсім не піду голосувати, бо мене це не цікавить. І даремно. Бо потім, доведеться ще 4 роки жалкувати – що при владі ті ж самі, що усі обіцянки залишились на папері.

Ми – представники наймолодшої політичної сили. Ми – це Волонтерська Партія України. І ми закликаємо вас – якщо ви прагнете змінити своє життя на краще – прийдіть і проголосуйте саме за кандидатів ВПУ. Чому? На це, як у пісні, є п’ять причин

 1. Серед кандидатів ВПУ – нема жодного корупціонера

До списків Волонтерської Партії потрапили тільки ті, хто живе на засадах відповідальності, чесності, ініціативності, професіоналізму і патріотичності. Кожен з наших кандидатів – це людина, яка вже давно займається благодійністю, творить добро, реальні справи на користь своєї громади. Нашим кандидатам не цікаві хабарі, бо вони допомагають людям за покликом душі, а не за службовими обов’язками. Пріоритетні завдання для допомоги людям кандидати ВПУ обирають спираючись на потреби громади, а не через те, що переслідують власні інтереси. Вони працюють за принципом – найгарніша вулиця в населеному пункті – не та, яка веде до будинку голови ради чи депутата, а та, якою користується найбільше представників цієї громади.

 1. Кандидати ВПУ мають практичний досвід у вирішенні проблем своїх населених пунктів і громад

Члени ВПУ – це партія сильних людей, які вміють підтримувати слабких. Саме за ініціативою наших кандидатів – ремонтували школи і дитячі садки там, де у влади не доходили руки. Наші кандидати відстоюють малокомплектні школи в області, і беруть шефство над навчальними закладами в місті. Кандидати ВПУ допомагають онкохворим дітям і інвалідам війни, вони опікуються медициною і створенням робочих місць в місті і в області. Вони вже фактично працюють депутатами, але на засадах волонтерства – добровільної допомоги.

 1. ВПУ – це партія, яка підтримує добрі ініціативи, тут мало говорять – а багато діють.

Жоден з кандидатів ВПУ не став «героєм» ганебних новин. Чорний піар – це не та справа, якою варто займатися, вважать у ВПУ. Тому – ми не шукаємо плями в біографіях кандидатів інших партій. У нас нема для цього ні бажання, ні часу. Життя таке коротке – і варто витрачати його на практичні, реальні справи, які приносять користь людям, впевнені представники Волонтерської Партії. Ми відкриті для співпраці з представниками усіх політичних сил, які готові як і ми працювати в органах влади, вирішувати конкретні проблеми конкретної громади.

 1. ВПУ – це партія без тиску, без культура особистості

Давня українська традиція толоки, трохи забута в наш час, коли усією громадою збиралися, щоб допомогти тому, хто цього так потребує. Толокою – усі разом, зводили будинки за кілька днів, ремонтували мости і дороги, збирали врожай. При цьому, після завершення справи – не вихвалялися – що хтось зробив більше, а хтось менше. У Волонтерської Партії теж нема мети – призначити головного волонтера, який буде піднесений над іншими. В партії Волонтерів - усі рівні, бо усі працюють на користь свого села, району, міста, без тиску з гори, а за покликом серця.

 1. ВПУ – це реальні програми, направлена на добробут кожного представника нашої громади.

Кандидати Волонтерської партії України – не будуть повітряних палаців з обіцянок. Наша програма направлена перш за все на підвищення соціальних стандартів громади. Ми виступаємо за відремонтовані дороги, за достойне життя бюджетників, за обґрунтовані тарифи, за те, щоб бюджет громади розподілявся так, щоб кожна його копійка приносила користь людям, а не чиновникам. І якщо ви, поділяєте наші погляди - то що заважає вам прийти 25 жовтня на свою виборчу дільницю, і проголосувати за кандидатів ВПУ. Прийшов час для чесних і професійних. Вибір за вами. Але все ж… давайте зминемо життя і країну на краще разом!

Оксана Мільник

 

 • 61022, Харьков, ул. Сумская, 49

© 2016